VI.Kerület , Belső-Terézváros
280.000.000 Ft
2
Szobák
1
Hálószoba
83
Négyzetméter
Hosszú Távú Bérlésre
Alapozza meg kényelmesen bevételi forrását egy ingatlankezelő cég bevonásával. Az ingatlanbérbeadási tevékenységünket minden esetben az állapot és elhelyezkedés kínálta lehetőségekre alapozva a lehető legkedvezőbb megtérüléssel végezzük.
Budapest szívében, az Andrássy út egyik legszebb palotájában kínálunk eladásra egy 83 négyzetméteres, páratlanul elegáns otthont.
Az ingatlan elosztása ideális: tágas nappali, egy különálló master bedroom biztosítja a maximális kényelmet.
A lakás minden részlete a legmagasabb minőséget képviseli:
• Olivari kilincsek, amelyek az olasz design eleganciáját hozzák el,
• Axor csaptelepek, melyek a modern luxus szinonimái,
• Miele gépek, a prémium konyhatechnológia csúcsa,
• Spirit Home bútorok a kifinomult belső térért,
• Lumas művészeti alkotások, amelyek a lakás karakterét emelik.
Ez az otthon nem csupán lakás, hanem egy igazi ékszerdoboz, amely a városi életstílus és a történelmi palotaépítészet tökéletes harmóniáját nyújtja.
Lépjen kapcsolatba velünk, és tekintse meg személyesen ezt a páratlan ingatlant!
A hatodik kerület a pesti oldal közepén helyezkedik el. A kerület szíve a híres UNESCO világörökségű Andrássy út, amelyet nagykövetségek, díjnyertes múzeumok és luxuscikk áruházak díszítik. A sugárút a nevezetes Hősök terébe torkollik, mely mögött a vadregényes Városliget található. A környéken történő folyamatos beruházások a város művészeti központjának megújulásának adnak teret. A kerületet szórakozási lehetőségeit gazdagítja az Opera, a Budapest Broadway és a Nagymező utca éttermei, koktélbárjai és színházai. Néhány háztömbnyivel arrébb a Gustave Eiffel által tervezett Nyugati vasútállomás emelkedik ki a nyüzsgő, városi környéken.
Kulturális központ, történelmi látványosságok, kortárs művészetek és gasztro élmények tárháza. A város szíve mindig lüktetésben van. Egy tartalmas délután a múzeumokban, egy kellemes, vásárlással egybekötött séta, vagy akár egy izgalmas este az Operában vagy egy színházban, mindig van mit felfedezni.
A zöld övezetek és csendes utcák nem a kerület jellegzetességei. A kerület fő utcái és terei a nap összes szakaszában majdhogynem tele vannak, míg a kiesőbb utcákban olykor egy lélek sem jár. Környék és utca válogatja a kerület dinamikáját.