English
Vintage stílusban felújított lakás

V.Kerület , Belváros

159.900.000 Ft

2.132.000 Ft / m2

2

Szobák

hálószoba

1

Hálószoba

m2

75

Négyzetméter

Vintage stílusban felújított lakás

V.Kerület , Belváros

159.900.000 Ft

2

Szobák

hálószoba

1

Hálószoba

75

Négyzetméter

Adatok

fürdőszoba
1
Emelet:
4
Négyzetméter ár :
2.132.000 Ft / m2
Lift:
Igen
Kilátás:
Udvari
Lakás állapota:
Felújított
Épület állapota kívül:
Jó állapot
Épület állapota belül:
Jó állapot
Tájolás:
Dél-kelet

Leírás

Eladó az V.kerület Petőfi Sándor utcában egy 75m2-es, nappali+hálószobás+külön étkezős-konyhás, minden igényt kielégítő és magas színvonalon VINTAGE stílusban felújított lakás. A lakás CSENDES, VILÁGOS, INTIM.

A lakás egyik legkiemelendőbb adottsága, hogy a társasház középső, leginkább PRIVÁTABB épület részében található, ahol csak a konyha-étkezőnek van fal szomszédja, összes többi irányból nincsenek szomszédai!

A lakás egy patinás, frissen FELÚJÍTOTT társasház legfelső, 4.emeletén található. Lakóközössége a háznak kultúrált, LIFT szólgálja a lakók kényelmét.

Lakás jellemzői:

-Tehermentes
-Azonnal költözhető
-Világos
-Csendes
-Intim, privát.
-A képeken látható bútorok és gépek a vételár részét képzik
-Mindegyik helyiség ablakos
-Kényelmes, élhető terek
-Gépesített konyhabútor
-Kedvező fenntartási költségek jellemzik
-Kamerával megfigyelt társasház
-Fürdőszoba ablakos, zuhanyzóval felszerelt és bidé is található benne
-Gardrób
-Ablakos konyha étkező
-Műanyag többrétegű, szúnyoghálós ablakok
-Biztonsági ajtó
-Riasztórendszer
-Klimatizált

Fűtés: gáz cirkó

Ne szalassza el ezt a nagyszerű lehetőség ilyen nagyszerű lokációban, a Váci utca és a Vörösmarty tér, Duna part vonzásában!

Felszereltség

Bútorozott
Előszoba
Legfelső emelet
Légkondicionáló
Riasztórendszer
Tehermentes
Zuhany

V.Kerület

Az ötödik kerület a tökéletes belvárosi élet középpontja. Az üzleti élet és az idegenforgalom nyüzsgő centrumában minden sarkon kiemelt ingatlanokkal, exkluzív gourmet éttermekkel és turista látványosságokkal találhatjuk szembe magunkat. A gondozott utcák és épületek nem csak a látogatókat vonzzák, de a folyamatos új beruházások vonzereje a befektetők számára is kecsegtető.

A
Hangulat

Budapest esszenciája - dinamikus és bájos.

Mire számíthatunk

Az ötödik kerület ingatlan árai a városban a legmagasabbak, azonban a körzet garantáltan kiváló hozamot hoz a befektetők számára. A kerület környékei rendkívüli diverzitásnak adnak teret a pezsgő szórakozóhelyekkel teli utcáktól kezdve a csendes Vizivárosig. Az itt befektetni vágyók fontos, hogy fontolóra vegyék, milyen messze vagy éppen távol szeretnének elhelyezkedni a nyüzsgéstől.

Mire ne számítsunk

Annak ellenére, hogy számos hangulatos parkra lelhetünk, a zavartalan nyugalom és bőséges zöld területek nem a kerület jellegzetességei. Még a legcsendesebb utcákon is megfordulnak a Budapestre látogatók. A járműforgalom megnehezítheti a környéken történő közlekedést, továbbá az ünnepnapokon történő útlezárások a parkolási lehetőségeket csökkenthetik.

A megadott területnagyság hozzávetőleges értékű, javasoljuk azt leellenőrizni és a helyességükről meggyőződni. Az A1 Ingatlan csoport nem vállal felelősséget a területnagyságok vagy a hirdetésekben szereplő bármely egyéb adat esetleges elírásáért.