English
Kiadó elegáns villa a Rózsadomb egyik legpatinásabb részén

II. Kerület , Rózsadomb

8.000

13 / m2

7

Szobák

hálószoba

6

Hálószoba

m2

638

Négyzetméter

Kiadó elegáns villa a Rózsadomb egyik legpatinásabb részén

II. Kerület , Rózsadomb

8.000

7

Szobák

hálószoba

6

Hálószoba

638

Négyzetméter

Adatok

fürdőszoba
2
Emelet:
Háromszintes ház
Négyzetméter ár :
13 / m2
Lift:
Nincs
Kilátás:
Kert
Ingatlan állapota:
Jó állapot
Épület állapota kívül:
Jó állapot
Épület állapota belül:
Jó állapot
Tájolás:
Dél-nyugat
Telekterület:
1440 Négyzetméter
Belmagasság:
3 m alatti

Leírás

Budapest egyik legelőkelőbb zöldövezeti villanegyedében, a Rózsadombon kínáljuk bérbe ezt a 638 m²-es, háromszintes történelmi villát, 1440 m²-es, teljesen privát kerttel. A lokáció kiemelkedő: csendes környezetben helyezkedik el, mégis néhány percre a belvárostól és a Margit hídtól.

A déli fekvés és a nagy ablakfelületek révén a belső terek különösen világosak. A villa elegáns fogadóterei, több hálószobája saját fürdőkkel és tágas közösségi terei ideálisak magas presztízsű használatra.

Funkcióját tekintve kiváló választás:
 

  • nagy családi rezidenciának,
  • diplomáciai képviseletnek vagy követségnek,
  • exkluzív céges központnak vagy vezetői rezidenciának.
     

Főbb jellemzők:

  • Presztízs lokáció a budai villanegyedben
  • Csendes környezet, közel a városhoz és Margit hídhoz
  • Déli fekvésű, rendkívül világos terek
  • Imponáló, történelmi villaépület
  • 7 szoba, 6 háló, reprezentatív belső elrendezés
  • Gyönyörű, ősfás kert, parkolási lehetőséggel

Ez a villa ritka lehetőség a budai hegyvidék egyik legnemesebb részén – hosszú távra bérbeadó.

Felszereltség

Cirkó Fűtés
Terasz

II. Kerület

A második kerület Budapest egyik legkeresettebb környéke. A Budai hegyek nyugalma éles váltás a nyüzsgő belvárosi élet és a frekventált első kerülethez képest. A hangulatos kávézók és bárok, a nyüzsgő bevásárlóközpontok és közlekedési csomópontok egészen a Dunától a domboldalig terjednek ki, ahol lassan megérkezünk a gyönyörű történelmi villákka tűzdelt kanyargós, fákkal borított utcákba. A belvárostól mindössze 30 perces autóútra helyezkedik el, egyszerre kellemesen békés mégis megközelíthető környék, így a külföldi nagykövetségek és a város elitjének kedvence.

A
Hangulat

Nyüzsgő utcák és romantikus zöldövezet tökéletes keveréke.

Mire számíthatunk

Ez a kerület mindenki számára tartogat valamit. Csendes környékek, bőséges zöld terület és festői séták. A gyönyörű rezidenciák, a természet közelsége és a hangulatos parkok kényelmes távolságra vannak a belvárosi étkezési és szórakozási lehetőségektől, így mindenki megtalálhatja, amire éppen vágyik.

Mire ne számítsunk

A sétatávolságra elérhető nyüzsgő éttermek és szórakozóhelyek sorai nem a környék jellegzetessége. A budai dombvidéken számos exkluzív étteremre és kávézóra lelhetünk, azonban itt az élet mégis kissé elszigeteltebb, mint a nyüzsgő belvároshoz közelebb fekvő első vagy harmadik kerületekben.

A megadott területnagyság hozzávetőleges értékű, javasoljuk azt leellenőrizni és a helyességükről meggyőződni. Az A1 Ingatlan csoport nem vállal felelősséget a területnagyságok vagy a hirdetésekben szereplő bármely egyéb adat esetleges elírásáért.