English
Befektetési ingatlan a Szent István körúton
árcsökkenés

V.Kerület , Belváros

89.900.000 Ft

1.728.846 Ft / m2

2

Szobák

hálószoba

1

Hálószoba

m2

52

Négyzetméter

Befektetési ingatlan a Szent István körúton árcsökkenés

V.Kerület , Belváros

89.900.000 Ft

2

Szobák

hálószoba

1

Hálószoba

52

Négyzetméter

Adatok

fürdőszoba
1
Emelet:
1
Négyzetméter ár :
1.728.846 Ft / m2
Lift:
Igen
Kilátás:
Udvari
Lakás állapota:
Felújított
Épület állapota kívül:
Jó állapot
Épület állapota belül:
Jó állapot
Tájolás:
Kelet

Leírás

Frissen felújított lakás eladó a Szent István körút Dunához közelebbi részén, pár lépésre a Vígszínháztól.
Tulajdoni lapon 52nm + 36nm teljes értékű felső szint, így a hasznos alapterület 88nm.
Az ingatlan egy közkedvelt, jól karbantartott, liftes ház első emeletén helyezkedik el, az ablakok a belső udvarra néznek.
A teljeskörű felújítás prémium minőségű anyagok és műszaki berendezések felhasználásával történt (új nyílászárók, szaniterek, burkolatok, konyha, minőségi spotlámpák és kapcsolók mindenhol, Gree légkondícionáló).A fűtést egy kondenzációs gázkazán szolgáltatja radiátorokkal.
Fenntartási költsége rendkívül alacsony.
A lakásban 2 teljesen különnyíló szoba található, mindkettő saját felső szinttel és feljáróval.
Az alsó szinten található a konyha és egy külön mosdóhelység.
A felső szinten pedig a mindkét szobából megközelíthető zuhanyzós fürdő mosdóval.
Lokációjából adódóan kitűnően alkalmas befektetésnek, illetve egyetemistáknak és fiatal pároknak is kiváló lakhatás céljára.

Felszereltség

Cirkó Fűtés
Légkondicionáló
Mosogatógép
Riasztórendszer
Sütő
Tehermentes
Zuhany

V.Kerület

Az ötödik kerület a tökéletes belvárosi élet középpontja. Az üzleti élet és az idegenforgalom nyüzsgő centrumában minden sarkon kiemelt ingatlanokkal, exkluzív gourmet éttermekkel és turista látványosságokkal találhatjuk szembe magunkat. A gondozott utcák és épületek nem csak a látogatókat vonzzák, de a folyamatos új beruházások vonzereje a befektetők számára is kecsegtető.

A
Hangulat

Budapest esszenciája - dinamikus és bájos.

Mire számíthatunk

Az ötödik kerület ingatlan árai a városban a legmagasabbak, azonban a körzet garantáltan kiváló hozamot hoz a befektetők számára. A kerület környékei rendkívüli diverzitásnak adnak teret a pezsgő szórakozóhelyekkel teli utcáktól kezdve a csendes Vizivárosig. Az itt befektetni vágyók fontos, hogy fontolóra vegyék, milyen messze vagy éppen távol szeretnének elhelyezkedni a nyüzsgéstől.

Mire ne számítsunk

Annak ellenére, hogy számos hangulatos parkra lelhetünk, a zavartalan nyugalom és bőséges zöld területek nem a kerület jellegzetességei. Még a legcsendesebb utcákon is megfordulnak a Budapestre látogatók. A járműforgalom megnehezítheti a környéken történő közlekedést, továbbá az ünnepnapokon történő útlezárások a parkolási lehetőségeket csökkenthetik.

A megadott területnagyság hozzávetőleges értékű, javasoljuk azt leellenőrizni és a helyességükről meggyőződni. Az A1 Ingatlan csoport nem vállal felelősséget a területnagyságok vagy a hirdetésekben szereplő bármely egyéb adat esetleges elírásáért.